Duitse oldtimer Puch Steyr Daimler brommer uit de 70er - jaren. Type: MV 50 - 48,8 CC. Kleur: donkerrood met chroom. Oudere restauratie. In zeer goede gerestaureerde staat. Afmeting: 108 x 180 x 65 cm.