Vijf diverse werken uit de 17e - 18e eeuw. Onder andere; sepia, aquarel, schets. Enkele signaturen, onder andere van Verwer, Postma + onduidelijk. Afmeting: 11 - 31 cm. In matig/redelijk/goede staat.