Paar zilveren kandelaren, 925/000, kandelaren op ronde voet met getorste bewerking. Gemerkt Gorham. De kandelaren zijn voorzien van een gevulde voet. ø13x26cm. Langs de rand iets gedeukt, verder in goede staat.