Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose borden. 1x Floraal/goud decor, goed. 1x Landschap/pagode decor, één chip. 1x Landschap/pagode decor, haarlijn + chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.