Vijf 19e eeuwse Japanse kutani porseleinen kop en schotels met floraal/feniks/goud decor. Vier schotels goed, één schotel haarlijn. Twee kopjes gaaf. Drie kopjes chips. Afmeting: 6 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.