Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi schotels. Eén grotere schotel met tuin decor, met bodemmerk, één chip + haarlijn. En een kleinere schotel met feniks/floraal decor, met bodemmerk, haarlijn. Afmeting: Ø 11 - 16,3 cm. In redelijke staat.