Zes diverse porseleinen figuren. 20e Eeuw. Onder andere; Sitzendorf Duitsland + twee maal wit porselein Napels, één wit figuur mist vinger, één wit figuur goed. Eén groot figuur Sitzendorf goed. Twee blauwe figuren Sitzendorf beschadigd. Eén figuur met valk Sitzendorf, vinger mist + valk beschadigd. Afmeting: 15 - 34 cm. In redelijk/goede staat.