Bronzen vuurvergulde empire pendule met aansluiting op mahonie speeldoos. Circa 1820. Met Griekse god Mercurius. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger. Mechaniek speeldoos goed. Mahonie fineer iets beschadigd. Behoeft reiniging + instelling. Afmeting: 61 cm. In redelijk/goede staat.