Groot 19e eeuws Engels meetinstrument van messing. Througton & Simms London. Mogelijk scheepvaart passer t.b.v. landkaarten. Met benen wieltjes en schaalverdeling. Gesigneerd, en in mahoniehouten foedraal. Afmeting: 94 x 16 x 10 cm. In goede staat.