Geelgouden vintage ring, 750/000, met amethist en parel. Ring met een ovale rozet voorzien van een grote gefacetteerde amethist, 15x19mm., en daaromheen een rand met 22 kleine cultive pareltjes in een gladomzetting. Grootte kop 26x22,5mm. ø57. ca 9,2 gram. Amethist iets beschadigd verder in goede staat.