Bijzondere antieke zilveren tabaksdoos, rechthoekig model voorzien van een deksel met een figuur met glas en kruik. De doos is voorzien van een vergulde binnenkant. Amsterdam, 18e eeuw. Voorzien van een Belgisch belastingmerk( importeurskeur), 1832-1869. 6x11x4,5cm. ca 203 gram. In zeer goede staat.