Zilveren antiek mandje, 13 loth, 812/000, ovaal model met spijlendecor voorzien van floraal decor, vogels, cartouchen en krullen. Geplaatst op gekrulde poten met florale grepen. Vermoedelijk Oostenrijk, 18e eeuw. Voorzien aan een restauratie aan de greep. 16x11x10cm. ca 186 gram. In goede staat.