Zes Chinees porseleinen kang xi kop en schotels. 17e - 18e Eeuw. Floraal decor. Met bodemmerk. Vier kopjes goed, twee kopjes haarlijn. Schotels minimale chips. Afmeting: 6,5 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.