Twee antieke gerestaureerde kinderfornuizen. Circa 1900 - 1920. 1x Jugendstil, gietijzer + chroom, gemerkt Beauty Range England. 1x Ongemerkt, van gietijzer. Afmeting: 40 x 33 x 21 cm./ 25 x 43 x 27 cm. In goede staat.