2x Antiek kinderfornuis/allesbrander. Circa 1900. 1x Gerestaureerd gietijzer + chroom 2-pits fornuis, gemerkt E.R., circa 1910, Engeland. 1x Allesbrander, emaille + chroom, gerestaureerd, Uzina Clocanul Nabrac. Afmeting: 27 x 44 x 28 cm./ 39 x Ø 17 cm. In goede staat.