Drie delen Frans antiek. 19e Eeuw. Bestaande uit: Vergulde bronzen sieraden kist met sevres porseleinen medaillons, in goede staat. En twee sevres kaarskandelaren met verguld brons. Beide beschadigd. Afmeting: 18 - 19 cm. In redelijk/goede staat.