Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje minimale chip. Eén schotel haarlijn. Vier schotels goed. Afmeting: 5,5 x Ø 11,5 cm. In redelijk/goede staat.