Drie antieke Delftse fayence schotels. 1x Groot met bloemenmand, polychrome, 19e eeuw, de Bijl gemerkt, goed. 1x 18e Eeuw, chinoiserie, gelijmd, matige staat. 1x 18e Eeuw, chinoiserie decor, goed. Afmeting: Ø 24 - 35 cm. In redelijk/goede staat.