19e Eeuwse Franse geëboniseerde religieuze pendule met verguld brons en koperdraad inleg (mist deels). Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op verzilverde/plated bel, met veerslinger. Eén torentje mist. Afmeting: 54 cm. In redelijk/goede staat.