Ongesigneerd. 18e Eeuw. Interieur met vrouw en veel voorwerpen, onder andere; koperwerk, vis, kruiken, glas et cetera. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Behoeft reiniging. Afmeting: H 34 x B 43,5 cm. In redelijke staat.