Bijzondere geelmetalen haarpin, oosters/Chinees, ingelegd met ijsvogelveren voorzien van een prachtige turkooisblauwe kleur en met 3 rode glasstenen. 15x10cm. Het geheel is geplaatst in een lijst. 32x40cm. In goede staat.