Bijzondere geelgouden armband, 750/000, met diamanten, robijnen en emaille. Armband met rechthoekige schakels met in het midden in een ruitvorm bezet met een gefacetteerde diamant en in de 4 hoeken een cabouchon robijn. In het midden van de armband zit een ovale grote schakel bezet met 20 gefacetteerde diamanten in diverse maten en in het in midden een ovaal gestoken kristal met groen emaille op de ondergrond. De zijkanten van de armband zijn versierd met groen emaille en de onderzijde van de schakels zijn rijkelijk versierd met gouden, groen, rood en wit emaille bloemenpatroon. De armband is voorzien van een staafsluiting met veiligheid. 12-28mm. lengte 21 cm. ca 64 gram. Emaille langs de rand is iets afgesleten. Verder in goede staat.