Zilveren brandewijnkom, 833/000, ovaal model met gedreven floraal decor met bloemenmand. Voorzien van horizontaal geplaatste grepen met putti. Restauratie aan de rand. Verder in goede staat. MT.: onduidelijk, Leeuwarden, jl.:P: 1925. Voorzien van pseudokeuren. 12x25x8cm. ca 258 gram. In goede staat.