Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal/landschap/goud decor. Vier schotels goed, twee schotels minimale chip, één kopje chip + haarlijn, vijf kopjes goed. Afmeting: 5,5 x Ø 11,5 cm. In redelijk/goede staat.