Drie 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels met floraal/granaatappel decor. Eén schotel gelijmd, één schotel chip, één schotel goed. Kopjes haarlijn. Afmeting: 5 x Ø 11 cm/ 4 x Ø 6,5 cm.