Antieke Duitse kersenhouten vitrinekast in biedermeier-stijl. Met zwarte zuilen en verguld beslag. Gesigneerd. Hofmöbel Fabrik A. Dietler Freiburg. Circa 1900. Afmeting: 190 x 90 x 45 cm. In goede staat.