18e Eeuwse Amsterdamse staande klok met florale intarsia. Door B. del Campo Amsterdam. Circa 1740. Met maanstand, datum, seconden en dagaanduiding. In goede ongerestaureerde originele staat. Klokkast behoeft restauraties. Afmeting: H 275 cm. In redelijk/goede staat.