Wilhelmina van Oranje Nassau, Gezicht op Fjord in Noorwegen
Startprijs 8.500 EUR
niet verkocht
Beschrijving
Wilhelmina van Oranje Nassau. 1880 - 1962. Provenance van Wilhelmina. Gezicht op Fjord Noorwegen. Als dank gekregen door vriendin. Plus lithografie paleis het Loo Apeldoorn. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.