Massieve geelgouden ring, 585/000, met een blauw topaas. Ring met een bolle band en een zware ovale kop bezet met een ovaal gefacetteerde blauw topaas. Grootte kop 9x11mm. ø 54. ca 9,0 gram. Iets beschadigd aan de kop, verder in goede staat.