Twee 18e eeuwse Fayence terrines met onderschaal en floraal decor. Delfts? Gemerkt A. ITD.Z. Eén terrine + onderschaal gaaf. Eén terrine + schaal met schade. Afmeting: 13 x 22 x 18 cm. In redelijk/goede staat.