Vijf-delig 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen Kantonees Familie Rose kaststel met floraal/goud/figuren decor. Bestaande uit: twee dekselvazen, goed. Eén dekselvaas bovenrand gerestaureerd. Eén open vaas gelijmd. Eén open vaas bovenrand chip. Afmeting: H 21 - 23 cm. In redelijk/goede staat.