Vier antieke Franse pendule uurwerken. Bestaande uit: Drie Franse pendule uurwerken + één zakhorloge uurwerk. Eén uurwerk in platine gesigneerd, circa 1800 -1780. Etienne Baillon Paris. Eén uurwerk eerste helft 19e eeuw, touwtjes ophanging, wijzerplaat gesigneerd Robin a Paris. Eén groot uurwerk, tweede helft 19e eeuw, veerophanging. En een zakhorloge uurwerk, Imbert Laine Paris, circa 1800. Functies niet getest. Afmeting: 4,5 - 14 cm.In redelijk/goede staat.