53. Juliveiling 2022

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

Heinrich Gogarten, Sprokkelvrouw in besneeuwd bos

Startprijs 1.000 EUR
1.000 EUR

Beschrijving

Heinrich Gogarten. M√ľnchener Schule. 1850 - 1911. Sprokkelvrouw in besneeuwd bos. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 75 cm. In goede staat.