Antiquarisch boek. Culpeppers, English physician and complete herbal. London, by Lewis and Roden MDCCCV. Met florale etsen (kruiden). Band iets beschadigd. Afmeting: 26 x 21 x 6 cm. In redelijk/goede staat.