Prachtige 18e eeuwse zilveren bouilloire, 13 loth, 812/000. Grote gladde zilveren kan met greepaanzetten voorzien van floraal decor en een houten greep. De kan is geplaatst in een fraai bewerkt comfoor met een vierkant gecontourneerde voet voorzien van 4 poten uit palmetten en acanthusbladeren. Daarop een floraal bewerking en de brander. Het comfoor is verder voorzien van 4 gekrulde poten met floraal bewerkte rand en 2 houders met bloemdecor. MT.: W.C.Hessenberg & S, Frankfurt am Main, Duitsland. 31x26x36cm. Totaal ca 2230 gram. In zeer goede staat