Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Yong Cheng. Vogel in landschap/goud decor. Eén schotel + één kop haarlijn. Minimale schilfers. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijk/goede staat.