Antiek sabel met brons en been. 19e Eeuw. Met opschrift Labuhn, en prachtig verzilverd gegraveerd lemmet. Met afbeelding van schip, kanonnen, kroon, vaandels et cetera. Waarschijnlijk Engeland of Nederland. Afmeting: L 95 cm. In goede staat.