Geelgouden dameshorloge, 585/000, met double rekband. Mechanisch. Rond horloge met een bewerkte rand met floraal decor. Met een goudkleurige wijzerplaat. ø 21mm. lengte 20 cm. Werkend. Glas iets beschadigd. In redelijk goede staat