Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Drie gemberpotten, prunes/cracked ice decor, 19e - 20e eeuw. En één dekselpot, 18e eeuw, floraal decor, deksel haarlijn. Afmeting: 13 - 17 cm. In redelijk/goede staat.