Drie delen Hollands. (1) Antieke handbeschilderde kraantjeskan, gesigneerd, circa 1900. (2) Beschilderde tinnen kraantjeskan, Tiel Holland, tweede helft 20e eeuw. (3) Dubbelzijdige koekplank, Willem & Mary, koninklijk, 18e - 19e eeuw. Afmeting: 39 - 44 cm. In goede staat.