Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. 1x Familie Rose met tuin decor, goed. 1x Familie Rose met floraal/paradijsvogel decor, haarlijn. 1x Chinees Imari, floraal/goud decor, haarlijn. Chips + haarlijn. Afmeting: Ø 19 -22 cm In redelijk/goede staat.