Vijf stuks 18e - 19e eeuwse Imari porseleinen kop en schotels met floraal/goud decor. Twee schotels goed, één schotel gelijmd, één schotel chip, één schotel haarlijn. Alle cups goed. Afmeting: 4 x Ø 9,5 cm. In redelijk/goede staat.