Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Grote gemberpot, ice crack, haarlijn. Eén 18e eeuws bord, koekoek in huisje, haarlijn + chips. Twee 18e eeuwse borden met tuin decor, chips. Afmeting: 20 - 22 cm. In redelijk/goede staat.