Zes delen divers antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Drie capucijner kopjes, 2x haarlijn. Eén Familie Rose schaal met landschap/floraal/insekt decor, met bodemmerk, goed. Eén 18e eeuws bord, floraal, haarlijn en chips. Eén plooischotel met figuren in tuin decor, circa 1880. Afmeting: 8,5 - 30,5 cm. In redelijk/goede staat.