Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Lowestoft floraal decor. Vijf schotels goed, twee kopjes goed, rest haarlijn of beschadigd. Afmeting: 7,5 - 12 cm. In redelijk/goede staat.