18e Eeuws Chinees Imari porseleinen kop en schotels met landschap decor. Bestaande uit: vier koppen en zes schotels. Waarvan: één kop gelijmd, drie goed. Eén schotel goed, rest haarlijnen en/of chip(s). Afmeting: H 5 x Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.