Prachtig 19e eeuws Chinees porseleinen 12-delige chocolade bekers en schotelset. Octagonaal met floraal/geisha decor. Zes tekens bodemmerk. Grote beker H 10,5 cm. Eén beker beschadigd, rest goed. Eén schotel minimale chip, rest goed. Afmeting: 11,5 x 15 x 15 cm. In goede staat.