Zeldzaam twaalf-delig 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Verte kinderservies. Bestaande uit: Zes kop + schotels, dekselvaas, schenkkan, trekpot, kom, twee keer pattipan. Enkele minimale chips. Twee keer minimale haarlijn schotels. Haarlijnen schenkkan. Grip trekpot gelijmd. Afmeting: 4,5 - 13 cm. In redelijk/goede staat.