Paar zilveren broekstukken, 833/000, rond model voorzien van een rijkswapen met leeuwen en kroon. De stukken zijn voorzien van een parelrand. ø8,5cm. Eén broekstuk heeft 2 scheurtjes en is voorzien van restauratie. Totaal ca 78 gram. In redelijk goede staat.