Zeldzame 18e eeuwse zilveren lepel voorzien van een toetsgroef. MT.: Jean Joseph Binon, Tongeren. Stadskeuren merk X gebruikt door familie Binon, zie ook afbeelding: De zilvercollectie Sterckshof Studies blz 268, Antwerpen-Deurne 1997. In goede staat